Kişisel Bilgilerin Kullanımı Sözleşmesi

Kişisel Bilgilerin Kullanımı Sözleşmesi


Kişisel bilgilerin kullanım sözleşmesi

6698 kişisel verilerin korunması kanununda yer alan hükümlere temelisg.com tabidir.

Siz değerli müşterilerimizin özel bilgilerini korumak bizim için büyük önem taşır. Lütfen aşağıdaki metni okuyunuz Üye olmak için linki tıklayın ve en alttaki gizlilik ilkelerini onayladığınıza dair kutucuğa işaretleyiniz. Sonra ‘tamam' butonuna basınız, böylelikle kaydınız yapılacaktır.

1.Bu sözleşme, kişisel bilgilerini veren sizler ve temelisg.com arasındadır.

2.Bu website veya diğer medyalardan elde edilen kişisel bilgiler temelisg.com tarafından, teklif, sunum, ürün ve servis sağlamak, diğer pazarlama ve satış aktiviteleri için kullanılacaktır.

3.Bu Kişisel Bilgiler temelisg.com daha iyi ürün ve servis sağlamasında yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Gizlilik Sözleşmesini okuyunuz.

4. İstediğiniz zaman, temelisg.com’da bilgilerinizi düzeltilebilir, size sunulabilir veya silinebilir(yasal gereklilik).

5-) 6698 sayılı kanun Madde-10 a fıkrası çerçevesinde verilerin güvenliğinden temelisg.com sorumludur.

6-) 6698 sayılı kanun Madde-10 b ve c fıkrası çerçevesinde KULLANICILARIN bilgileri saklanacaktır. Bu bilgiler kimin ne kadar eğitim aldığını belirlemek amacı ile saklanacaktır. Gerekli kamu kurum ve kuruluşların veya adli makamların bu bilgilere erişmek istemesi halinde bu veriler paylaşılacaktır. Kullanıcı bu bilgilerin paylaşılmasını kabul eder ve izin verir.

7-) 6698 sayılı kanun Madde-10 ç fıkrası çerçevesinde kişisel verilerin toplanmasının hukuki sebebi 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu Madde 17 ve “Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları hakkında yönetmelik” Madde 4 - ğ fıkrasıdır.

temelisg.com’un Kişisel Bilgiler kullanımı yukarıdaki şartlarda olacaktır.