Sistem Hakkında

Tamamen Temel İSG için hazırlanmış olan uzaktan eğitim sistemimizde herşey düşünüldü.

Eğitim Paketleri

Eğitim Paketleri

ÇSGB'nin yetkilendirdiği eğitim kurumumuz tarafından hazılanan toplam 40 saatlik video ve testlerden dilediğiniz gibi eğitim paketleri oluşturabilir ve çalışanlarınızı bu eğitim paketini tanımlayabilirisiniz. Az tehlikeli olan işletmelerde eğitim paketi otamatik olarak zorunlu derslerden oluşur. Diğer tehlike sınıfları için tehlike sınıfınıza ve işletmeniniz türüne göre ek dersler seçebilirsiniz.


Çalışan Grupları

Eğitim vereceğiniz çalışanlar için gruplar oluşturabilir, sistemimizde bulunan excel entegrasyonu sayesinde çalışanlarınızı toplu olarak sisteme ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz öğrencilerin şifrelerini güncelleyebilir, eğitimi başlamamış gruplarınıza sonradan öğrenci ekleyip çıkartabilirsiniz.
Çalışan Grupları

Raporlandırma

Raporlandırma

Temel İSG sistemimizde yer alan detaylı raporlandırma araçlarını kullanarak çalışanlarınızın grup bazında yada çalışan bazında raporlarını alabilirsiniz. Sistemizde çalışanlarınızın eğitim tamamlama oranları, ders bazlı eğitim tamamlama oranları, ön test başarı oranları, son test başarı oranları ve Temel İSG bilgi seviyesini görebilirsiniz. Bu raporları ve çalışanınızın sistemdeki tüm hareketlerini içeren log kaydını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Sertifikalandırma

Sertifikalandırma için hazırlanmış olan modülleriz ile çalışan bazlı veya grup bazlı sertifikalar oluşturabilirsiniz.Çalışanlarınız eğitimi tamamladığında otomatik olarak oluşan sertifikalarımızı pdf formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Çalışma ve Sosyala Güvenlik Bakanlığının standartlarına göre hazılanmış olan eğitim katılım formlarınıda sistemimizde otomatik olarak indirebilirsiniz.
Sertifikalandırma

Bilgilendirme

Bilgilendirme

Sistemimizde bulunan gelişmiş bilgilendirme modülü ile zorluk çekmeden çalışanlarınızı eğitimleri hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Eğitimi başlattığınızda eklediğiniz çalışanlarınıza gidecek olan E-Mail ve SMS ile çalışanlarınız herhangi bir şifreye gerek duymadan sisteme direk olarak bağlanabilir ve kolayca eğitim alabilirler. Sistemde yer alan otomatik SMS ve E-Mail tanımları ile çalışanlarınız, eğitim süreleri bitmeden eğitimlerini tamamlamaya teşvik edilir.


Kurumsallık

Şirketinize özel hazırlanmış gibi kurugulanan eğitim sistemimizde çalışanlarınızın arayüzünde firmanızın logosu ve firma bilgileriniz yer alır. Çalışanlarınız firmanıza ait bir eğitim sisteminde eğitim alır. Tüm bilgilendirme SMS ve E-Mailleri firmanızın adı ile çalışanlarınıza iletilir.
Kurumsallık


Demo Talebinde Bulunun

Sistemimize dahil olmadan incelemek için demo talebinde bulunabilirisniz.

Öğrencilerinizi excel ile toplu olarak yükleyebilirsiniz.Gönder